Apskatīties īpašos preču piedāvājumus mūsu interneta veikalā!
Close
 

Vācu rati Cybex, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem

Viegli, kompakti, elastīgi, funkcionāli un stilīgi ratiņi - lieliski apmierina mūsdienu vecāku vajadzības

Lukss klases ratiņi

LUX Carry Cot

LUX Carry Cot stiprinājums jaunajam PRIAM ļauj jums veikt sarežģītus un ērtus ģimenes braucienus. Plašajam blokam ir lielie izmēri un maksimāls komforts.
LITE Cot

LITE Cot - tā ir viegla pārvietošanās ierīce jaunajiem PRIAM un MIOS modeļiem. Augsts komforts apvienojumā ar vienkāršu un daudzpusīgu vadību padara to par ideālu pavadoni aktīvām ģimenēm.

Īpašības

Panorāmas skats
Katru no diviem logiem var atvērt un aizvērt atsevišķi, nodrošinot optimālu ventilāciju un viss labāko skatu.
Elpojošs matracis
Jaunais mīksto putu matracis piedāvā maksimālu komfortu un veselīgu vidi jūsu mazulim.
Daudzfunkcionalitāte
Bērnu ratus var izmantot līdz apm. 4 gadiem. Pirmajos mēnešos līdz 9 kg (apmēram 6 mēneši) kā gultiņu, pēc tam kā efektīvus ratus.
Aizsardzība pret vēju
Bērnu ratiņi pārsteidz ar saviem augstas kvalitātes un izturīgajiem materiāliem un piedāvā optimālu visasptverošu aizsardzību pret vēju, aukstumu, lietu un saules stariem.
Dabiski materiāli
Bērnu gultiņa LITE ir aprīkota ar augstas kvalitātes elpojošu matraci ar atmiņas efektu un 100% kokvilnu.
Kompakts un ērts
Īpaši viegla, nodilumizturīga auduma membrāna ļauj ērti salocīt gultiņu kopā ar rāmi ātrai un kompaktai glabāšanai.

Bērnu ratiņi Cybex ir konstruktors

Jums ir unikāla iespēja salikt tieši jūsu bērniņam piemērotus ratiņus
Rāmis
Rose gold
Matt black
Chrome
Krāsas
DEEP BLACK
NAUTICAL BLUE
MOUNTAIN BLUE
SOHO GREY
KHAKI GREEN
MUSTARD YELLOW
AUTUMN GOLD
STARDUST BLACK PLUS
MANHATTAN GREY PLUS
MIDNIGHT BLUE PLUS
Spring Blossom light
Spring Blossom dark
Rebellious
KOI Crystallized
Cybex by Karolina Kurkova

Izvēles piederumi

Slēpes
Ziema pilsētā vēl nekad nav bijusi tik jautra! Nomainiet priekšējos riteņus ar slēpju stiprinājumu, lai rati pārvērstos par stilīgu sniega motociklu.
Pludmales opcija
Divriteņu režīms nodrošina vienmērīgu un drošu braukšanu pa nelīdzenām virsmām, piemēram, smilšainām pludmalēm vai kāpnēm.
Liels pārtikas grozs
Ratiņiem var būt ietilpīgs un viegli pieejams iepirkumu grozs, kuru vajadzības gadījumā var salocīt.
Sēdeklis galda augstumā
Sēdekļa augstums ideālā gadījumā atbilst galda vidējam augstumam (80 cm), tāpēc to var izmantot kā pārvietojamu bērnu sēdeklīti restorānos vai kafejnīcās.

Autosēdeklīši Cybex

Modulārā sistēma
Base Z ir drošs un modificējams pamata bloks CYBEX Z-Line modulārajai sistēmai, kas nodrošina maksimālu aizsardzību, kā arī ērtu un elastīgu lietošanu. Unikālais novatoriskais pagriešanās mehānisms Base Z ļauj pagriezt automašīnas sēdekli durvju virzienā, padarot iekļūšanu un izkāpšanu vieglāku. Base Z ir īpaši izturīgs risinājums. Tam ir divi dažādi automašīnu sēdekļi, un tos var izmantot bērni līdz 4 gadu vecumam.
Ergonomika
Cloud Z i-Size ārpus automašīnas var mainīt uz līdzenu stāvokli. Tā garāko kāju atbalstu un guļošo plakano leņķi izstrādāja vācu CYBEX drošības eksperti. Šī funkcija ļauj jūsu bērnam ērti gulēt ergonomiski pareizā stāvoklī. Kombinācijā ar CYBEX Cloud Z i-Size ratiņiem pirmajos mēnešos tā pārvēršas par praktisku ceļojumu sistēmu, pateicoties kurai jūsu guļošais bērns var atpūsties ar optimālu aizsardzību.
Rotējošs mehānisms
Inovatīvais pagrieziena mehānisms Base Z ļauj viegli pagriezt Cloud Z i-Size pret automašīnas durvīm, padarot jūsu bērnu vieglu iekļūšanu un izkāpšanu no automašīnas.
Integrēta aizsardzība pret sānu triecieniem
Cloud Z i-Size mūsu izmēģinātā un pārbaudītā lineārā sānu trieciena aizsardzība (L.S.P.) ir vēl vairāk uzlabota. Paši pirmie trieciena spēki negadījuma rezultātā ir samazināti, pateicoties pagarinātajai sānu aizsardzībai pret durvīm. Tikmēr automašīnas sēdekļa elastīgais apvalks samazina līdz 25% no trieciena spēkiem, novirzot tos prom no bērna.
XXL saliekams saulessargs
XXL integrētā saliekamā saulessardze ar UPF50 + nodrošina izcilu aizsardzību pret sauli un vēju.
Galvas balsts ar regulējamu augstumu
Pielāgojams galvas balsts piedāvā 11 pozīcijas individuālai pielāgošanai, bērnam augot. Integrētais jostas ceļvedis pielāgošanu padara intuitīvu un ātru - šīs drošības funkcijas dažās sekundēs var pielāgot jūsu augošajam bērniņam.
Noņemama cilne jaundzimušajiem
Cloud Z i-Size ir noņemama cilne jaundzimušajiem, kas nodrošina gandrīz līdzenu guļus stāvokli. Tas palīdz samazināt mazuļa galvas apgāšanās risku miega laikā, kas var izraisīt nopietnas elpošanas problēmas. Lai mazuļa augšanas laikā nodrošinātu vairāk vietas, jaundzimušā ieliktnis jānoņem, kad bērniņš ir virs 60 cm.
Ceļojumu sistēma
Cloud Z i-Size, izmantojot adapteri, var savienot ar jebkuriem bērnu ratiem no CYBEX, gb un citiem izvēlētiem zīmoliem. Bērnu autosēdeklītis kļūst par daļu no ērtas pārvietošanās sistēmas ārpus automašīnas papildu mobilitātei, piedāvājot pilnu risinājumu kustības sistēmai vienā dizaina valodā.
Enerģiju absorbējošs apvalks
Drošība ir jebkura CYBEX un GB automašīnas sēdekļa galvenā prioritāte: elastīgā materiāla struktūra absorbē trieciena spēkus un palīdz pasargāt bērnu no tiem.
Jūsu jautājumi vienmēr ir laipni gaidīti
Close
Uzrakstiet mums
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Kontakti
  • Tālrunis: +371 28888828
  • E-mail: info@babyexpert.lv
  • Adrese: Blaumana iela, 5
  • Darba laiks: Pirm.-Piek. 11:00-18:00, Sest. 11:00-16:0